Dla nieszczęśliwych kobiet, które mają dość marazmu w życiu i chcą poczuć się doceniane i szczęśliwe…


„NABIERZ  PEWNOŚCI  SIEBIE”

5 Kluczowych Błędów Popełnianych Przez Młode Kobiety Borykające Się z Brakiem Pewności Siebie, Co Skutkuje
Kolejnymi Porażkami w Życiu Osobistym lub Zawodowym

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, więc zarezerwuj Twoje miejsce JUŻ TERAZ!  

Jerzy Kostowski  

Pomagam kobietom, które borykają się z niskim poczuciem własnej wartości i brakuje im pewności siebie, co przekłada się na niezadowalające osiągnięcia zawodowe lub niepowodzenia w życiu osobistym i powoduje, że czują się nieszczęśliwe.

Podczas tego webinaru:  

Poznasz skuteczny plan, dzięki któremu wybierzesz optymalną dla siebie ścieżkę kariery zawodowej lub działania biznesowe, co pozwoli Ci uzyskać stabilizację finansową i emocjonalną bez nadmiernego przepracowania i czasem na odpoczynek.
Zrozumiesz, co robić, aby przestać się negatywnie oceniać i rozpocząć budowanie pewności siebiedzięki czemu zaczniesz doceniać swoje talenty i umiejętności oraz spoglądać w lustro z wyrazem zadowolenia na twarzy.
Odkryjesz, jak skutecznie pozbyć się niskiego poczucia własnej wartości i stać się pożądaną osobą wśród wpływowych ludzi, którzy będą zafascynowani Twoją przemianą, a także z pewną nutką zazdrości będą patrzyć na Twoje sukcesy.

UWAGA! Liczba miejsc na tym darmowym szkoleniu jest ograniczona. Miejsca szybko się zapełniają. Przestań więc zwlekać i zarezerwuj swój udział już teraz!

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się, jak nabywać wiary w siebie, oraz uzyskasz dostęp do bezpłatnego szkolenia. Twoja prywatność jest moim priorytetem. Nie wysyłam spamu. Poznaj, jaka jest moja Polityka Prywatności.

75% UKOŃCZONE...

ZOBACZ TERAZ FILM, DZIĘKI KTÓREMU (wpisz czego się pozbędą lub co osiągną)

Wpisz poniżej Twoje imię i adres e-mail, aby otrzymać dostęp do filmu

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się jak (wpisz tutaj, w czym pomogą Twoje informacje Twojemu potencjalnemu klientowi), oraz uzyskać dostęp do filmu. Twoja prywatność jest naszym priorytetem. Nie wysyłamy spamu. Poznaj jaka jest nasza Polityka Prywatności.

Close