Dla zapracowanych mężczyzn, którzy mają dość „cichych dni” i wiecznych awantur w domu…


„ZAKOŃCZ AWANTURY i CICHE DNI”

5 Nieoczywistych Błędów Popełnianych Przez Zapracowanych Mężczyzn, Powodujących Wieczne Fochy, Niezadowolenie
 i Pretensje Ich Partnerek, Które Kończą Się Burzliwymi Awanturami lub Wykańczającymi „Cichymi Dniami”

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, więc zarezerwuj Twoje miejsce JUŻ TERAZ!  

Jerzy Kostowski  

Pomagam zapracowanym mężczyznom, doświadczającym w domu wiecznych konfliktów, awantur i „cichych dni”, odzyskać zrozumienie           i wsparcie ich partnerek, dzięki czemu czując się doceniani, nabierają siły i wigoru, przez co zwiększają swoją produktywność oraz osiągane sukcesy zawodowe i osobiste.

Podczas tego webinaru:  

Poznasz skuteczny plan, dzięki któremu po wykańczającym dniu w pracy, w domu czekać będzie na Ciebie zadowolona
i wspierająca Cię partnerka
zawsze służąca dobrym słowem, uczuciem i radą.
Zrozumiesz, co robić, aby wyeliminować utarczki słowne, które prowadzą do zajadłych awantur i pretensjia prowadzić konstruktywne rozmowy z partnerką, zyskując jej pełne zrozumienie i wsparcie.
Odkryjesz, jak skutecznie pozbyć się złowieszczych spojrzeń, „cichych dni”, fochów i złości w Waszym związku, które zżerają Cię od środka i powodują gorycz niezadowolenia, przez co wszystkiego Ci się odechciewa i masz chęć uciec z domu.

UWAGA! Liczba miejsc na tym darmowym szkoleniu jest ograniczona. Miejsca szybko się zapełniają. Przestań więc zwlekać i zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się, jak unikać „wojny domowej”, oraz uzyskasz dostęp do webinaru. Twoja prywatność jest moim priorytetem. Nie wysyłam spamu. Poznaj jaka jest moja Polityka Prywatności.

75% UKOŃCZONE...

ZOBACZ TERAZ FILM, DZIĘKI KTÓREMU (wpisz czego się pozbędą lub co osiągną)

Wpisz poniżej Twoje imię i adres e-mail, aby otrzymać dostęp do filmu

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się jak (wpisz tutaj, w czym pomogą Twoje informacje Twojemu potencjalnemu klientowi), oraz uzyskać dostęp do filmu. Twoja prywatność jest naszym priorytetem. Nie wysyłamy spamu. Poznaj jaka jest nasza Polityka Prywatności.

Close