Dla nieszczęśliwych samotnych singli borykających się z nieśmiałością do kobiet...


„5 Kluczowych Błędów Popełnianych Przez Samotnych

i Nieśmiałych Mężczyzn, Którzy BOJĄ SIĘ NAWIĄZYWAĆ 

RELACJE Z KOBIETAMI, Przez Co NIE Mogą Znaleźć 

Odpowiedniej Dla Siebie Partnerki”

(NAWET gdy próbowali już wszelkich sposobów i jeśli wciąż nie mają rezultatu)

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, więc zarezerwuj Twoje miejsce. JUŻ TERAZ!

Jerzy Kostowski


Pomagam  samotnym i nieśmiałym mężczyznom, którzy boją się nawiązywać relacje z kobietami, pokonać ich lęk i nabrać pewności siebie, aby mogli oni z łatwością         i swobodą zawierać nowe znajomości                w poszukiwaniu miłości swego życia oraz  stworzenia szczęśliwego związku.

       Podczas tego webinaru:

Poznasz nieoczywiste przyczyny Twojej dokuczliwej nieśmiałości, co pozwoli Ci zapobiegać Twoim panicznym reakcjom typu poczucie kompletnej pustki w głowie, straszne pocenie rąk, bicie serca jak młot, gdy masz nawiązać kontakt z kobietą.
Zrozumiesz, co robić, aby przestać oceniać
się negatywnie i rozpocząć budowanie pewności siebiedzięki czemu zaczniesz doceniać swoje talenty i umiejętności, aby skutecznie pokonać doskwierającą Ci nieśmiałość i zacząć nawiązywać na pełnym luzie znajomości z kobietami.
Dowiesz się, jak skutecznie pozbyć się przekonania o swojej nieatrakcyjności, aby przestać pogrążać się w poczuciu
przytłoczenia, bezsilności i bezradności wobec kobiet i znaleźć dla siebie tę właściwą na dalszy etap życia
.


UWAGA! Liczba miejsc na tym darmowym szkoleniu jest ograniczona. Miejsca szybko się zapełniają. Przestań więc zwlekać i zarezerwuj swój udział już teraz!

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się, jak pokonać nieśmiałość, oraz uzyskasz dostęp do bezpłatnego szkolenia. Twoja prywatność jest moim priorytetem. Nie wysyłam spamu. Poznaj, jaka jest moja Polityka Prywatności.

Zapraszam, Jerzy Kostowski

ZACZYNAMY ZA CHWILĘ! Uzyskaj dostęp do szkolenia.

Wpisz teraz poniżej Twoje imię i adres e-mail:

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się, jak skutecznie pokonać swoją nieśmiałość do kobiet i znaleźć odpowiednią partnerkę na dalszy etap życia, oraz uzyskać dostęp do webinaru. Twoja prywatność jest moim priorytetem. Nie wysyłam spamu. Poznaj jaka jest nasza Polityka Prywatności.

Close