Przypadkowa przerwa techniczna

Drogi Czytelniku
Wreszcie mam z powrotem swojego laptopa. Bardzo przepraszam za ponadtygodniowe milczenie, ale było ono spowodowane spaleniem płyty głównej i uszkodzeniem pamięci RAM. Jednocześnie wgrano mi nowego Windowsa, więc prawdopodobnie straciłem maile i wiele innych, cennych dla mnie danych. Nic to, bo w tym czasie miałem kilka przemyśleń, którymi się z Tobą zacznę dzielić od jutra.

Dziś muszę kończyć, bo za chwilę mam kolejną sesję w kursie Zarabiaj na Wiedzy u Wandy Loskot. Jeśli tego nie zrobiłeś, zapisz się jak najszybciej, bo z tego co wiem, Wanda wkrótce ten kurs powtórzy, a chętnych nie brakuje. Poznałem u niej wiele ciekawych spraw w Klubie Przedsiębiorcy. Nie przypuszczałem, że tyle fantastycznych treści przekaże nam jeszcze na kursie Zarabiaj na Wiedzy.

I Ty możesz stać się beneficjentem swojej wiedzy! Przecież jako przedstawiciel Pokolenia 50+ masz olbrzymie doświadczenie zawodowe i życiowe. Warto więc, abyś mógł poznać propozycje zawarte w tym kursie i nabył umiejętność wykorzystania swojego potencjału informacji. Czy coś Cię przed tym powstrzymuje?

Pozdrawiam optymistycznie
Jerzy
www.poznajswojetalenty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *