Postanowienie noworoczne w czyn

Panuje głębokie przekonanie,  że postanowienia noworoczne są nic niewarte, bo i tak się ich nie wykonuje. Ja i Magdalena Haas zdecydowaliśmy się zadać kłam temu twierdzeniu i jednak je spełnić. Naszym wspólnym postanowieniem jest wyprodukować w 2019 r. dziewięćdziesiąt dziewięć (liczbowo: 99) filmików związanych z zagadnieniami rozwoju osobistego.

W poniższym filmie nazwanym Prologiem omawiamy , jak będzie wyglądała cała seria filmów Przywilej Rozmowy:

Te krótkie filmy, standardowo 3 minuty z tolerancją +/- minuta, będą ukazywać się we czwartki i niedziele. Zaglądaj na Facebooku na stronę  Jerzy Kostowski & Magdalena Haas – Przywilej Wyboru, gdzie w te dni na górze strony opublikujemy najnowszy film. oczywiście dostęp do wszystkich filmów będzie również na blogu. Pojawi się specjalna zakładka z opublikowanymi filmami. W tym celu wspólnie z Magdaleną Haas założyliśmy dodatkowy kanał na YouTube.

Każdy film zaczyna się pytaniem,  na które odpowiadamy lub wokół którego toczy się nasza rozmowa. Siódmym filmem w styczniu był taki o polskiej szkole. Odcinek nosi tytuł: Dlaczego polski system edukacji uważamy za zły? Możesz zobaczyć go poniżej:

W takim razie zapraszamy do oglądania i komentowania naszych filmów, życząc dobrego odbioru i wartościowych inspiracji.


Do zobaczenia i usłyszenia ,
Jerzy
www.poznajswojetalenty.pl
www.jekos.pl

Kliknij w okładkę książki,
aby pobrać dwa rozdziały.
(gdyby coś szwankowało, napisz do mnie) 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *