Myśleć Jak Milionerzy 1

Drogi Czytelniku
miałem zaszczyt wziąć udział w ostatni weekend w organizowanych w Warszawie i Łodzi przez Kamila Cebulskiego konferencjach z cyklu Myśleć Jak Milionerzy.

O tych konferencjach usłyszałem w zeszłym roku, ale dopiero wtedy, jak się skończyły wakacje, a więc i ww. konferencje. Tym razem nie tylko miałem możliwość wysłuchać kilku wartościowych prelekcji, ale także samemu wygłosić jedną z nich pt. „Twoje talenty podwaliną sukcesu”.

Warto się wybrać na którąś z nich choćby z tego względu, aby napompować się pozytywną energią. To już tak jest, że ludzie z kręgów biznesowych nie narzekają na swoje życie, nie dają się trudnościom, a prawie każdy problem widzą jako sprawę do stopniowego załatwienia. A więc masz doskonałą okazję poznać ludzi, którzy myślą wbrew ogółowi, czyli pozytywnie.

Inną zaletą to okazja zamienić parę słów z wykładowcami, którzy na co dzień są dla Ciebie nieosiągalni. Widzisz, a Kamil potrafi ich ściągnąć właśnie dla Ciebie. Zatem wejdź na stronę Myśleć Jak Milionerzy i zobacz, do jakiego konferencyjnego miasta masz najbliżej. Poznaj przy okazji nowych ludzi, a na pewno nawiążesz ciekawe kontakty. Kontakty to twój kapitał niezależnie od tego, jaki biznes już prowadzisz bądź dopiero zamierzasz to uczynić.

Na sprawę kontaktów biznesowych i związanych z tym wzajemnych poleceń zawsze szczególną uwagę zwraca Wanda Loskot. Nie znam żadnej porady od niej, która by się nie sprawdziła w życiu, nie tylko biznesowym, ale też zwykłym. Uważam, że spędzenie przynajmniej jednego dnia na którejś z konferencji Myśleć Jak Milionerzy jest ważnym etapem Twojego rozwoju, więc spróbuj taką okazję wykorzystać do własnych celów.

PS. Pozdrawiam wszystkich, z którymi zamieniłem parę słów lub wizytówki i zapraszam również do kontaktów wszystkich, którzy byli na konferencji w Warszawie i Łodzi, a także tych, którzy wezmą udział w następnych spotkaniach, a których nie poznałem osobiście. Liczę, że się jeszcze spotkamy na niejednej ciekawej imprezie.

Do zobaczenia
Jerzy
www.goldenline.pl/jerzy-kostowski
www.poznajswojetalenty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *