Tylko jeden krok dzieli Cię od zrozumienia, że utrata pracy na kierowniczym stanowisku to nie koniec świata, a nowa szansa!

Pomogę Ci wzmocnić się mentalnie, aby wyjść ze stanu przygnębienia i apatii wywołanego utratą dobrej pracy.

 Zarezerwuj w Kalendarzu Twoją Konsultację:


”NOWY ETAP ŻYCIA”

Wyobraź sobie, że znowu masz dobrze płatne zajęcie na miarę swoich ambicji zawodowych i osobistych.

Podczas 30 minutowej konsultacji ”NOWY ETAP ŻYCIA”:

Otrzymasz dokładny plan działań, dzięki którym przestaniesz tkwić w szponach własnej niemocy i niewiary w siebie!

Odkryjemy przyczyny, które powodują negatywne ocenianie siebie oraz  uniemożliwiają nabrania ufności w swoje siły i możliwości.
Skupimy się na planie, który pozwoli Ci pozbyć się poczucia przytłoczenia, bezsilności i bezradności na rynku pracy po otrzymanym wypowiedzeniu.
Zakończysz Twoją konsultację z poczuciem nadziei i głębokiej inspiracji, ponieważ dowiesz się, jak osiągnąć zadowolenie w życiu zawodowym i osobistym dzięki różnym sposobom zarabiania pieniędzy.

ZANIM zarezerwujesz termin konsultacji, przeczytaj uważnie do końca.

Aby zaoszczędzić nam straty czasu, musisz wiedzieć, że ta konsultacja jest TYLKO i WYŁĄCZNIE dla ambitnych Osób, które:

Są w 100% ZDETERMINOWANE, aby odzyskać radość życia po obecnym niepowodzeniu zawodowym, i pragną nabrać energii do działania w nowej sytuacji.
Chcą wyjść z bezrobocia i znowu dobrze zarabiać, aby cieszyć się szacunkiem i uznaniem najbliższych osób.
Zdecydowały się ZAINWESTOWAĆ swój CZAS i niezbędne ŚRODKI FINANSOWE, aby pokonać własne blokady niemocy wywołane przez niewiarę w siebie.
Mają dość działań, które są nieskuteczne, lub nie chcą już poszukiwać po omacku metodą prób i błędów sposobów podniesienia swojej samooceny.

Jeśli podczas konsultacji razem uznamy, że potrzebujesz dalszego wsparcia i ocenię, że mogę Ci pomóc, a Ty przekonasz mnie, że warto takiej pomocy Tobie udzielić, to mogę na końcu konsultacji zapropować współpracę w ramach mojego mentoringu.

ZREZYGNUJ Z TEJ KONSULTACJI, JEŚLI:

Twoja sytuacja finansowa nie pozwala Ci na żadne inwestycje we własny rozwój, ponieważ wiedza, którą uzyskasz, i plan rozwoju bez zaangażowania finansowego z Twojej strony nie zapewni Ci spodziewanych efektów.
Nie możesz samodzielnie podejmować decyzji finansowych dotyczących Twojego życia, a każda chęć rozwoju jest blokowana przez Twojego partnera życiowego.
Nie chcesz nauczyć się skutecznych metod pozbycia się rosnącej frustracji z powodu obecnego niepowodzenia zawodowego i życia przy ciągłym braku zaufania do siebie.

Ta konsultacja jest tylko dla osób, które borykaja się ze swoja samooceną, a głównym ich problemem jest podniesienie wiary w siebie.

Jeśli zgadzasz się z tymi warunkami, to serdecznie Cię zapraszam na tę konsultację, podczas której otrzymasz wiedzę, pomysły, sprawdzony system i wsparcie mentora.

Do usłyszenia

Jerzy Kostowski

Konsultację poprowadzi:

Jerzy Kostowski

Pomagam osobom, które po utracie pracy na kierowniczym stanowisku borykają się z brakiem pewności siebie oraz poczuciem bezradności, upokorzenia, żalu, apatii i wstydu za zaistniałą sytuację zawodową, co blokuje je przed otworzeniem się na nowe możliwości zarabiania w dochodowej pracy lub własnym biznesie.

© 2023 JEKOS Jerzy Kostowski - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Regulamin Serwisu

Zarezerwuj TERAZ Twoją konsultację...

Wybierz w kalendarzu odpowiedni dla Ciebie termin:

ZANIM zarezerwujesz termin konsultacji, przeczytaj uważnie do końca.

Aby zaoszczędzić nam straty czasu, musisz wiedzieć, że ta konsultacja jest TYLKO i WYŁĄCZNIE dla [opisz co to za osoba], które:

Są w 100% ZDETERMINOWANE, aby [osiągnąć rezultat/pozbyć się bólu].
Chcą [osiągnąć rezultat/pozbyć się bólu, innymi słowami].
Chcą ZAINWESTOWAĆ swój CZAS i niezbędne ŚRODKI FINANSOWE, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty.
Mają dość działań, które są nieskuteczne lub szukania sposobów [pozbycia się problemu] po omacku metodą prób i błędów.

Jeśli podczas konsultacji razem uznamy, że potrzebujesz dalszego wsparcia, a ja ocenię, że mogę Ci pomóc, ale co ważniejsze, że chcę Ci pomóc, to mogę na końcu konsultacji takową pomoc zaoferować.

ZREZYGNUJ Z TEJ KONSULTACJI, JEŚLI:

Twoja sytuacja finansowa nie pozwala Ci na żadne inwestycje w rozwój Twojego biznesu lub nie możesz skorzystać z opcji ratalnej, ponieważ wiedza, którą uzyskasz i plan rozwoju, bez zaangażowania finansowego z Twojej strony nie zapewni Ci spodziewanych efektów.
Nie możesz samodzielnie podejmować decyzji finansowych, dotyczących [Twojego biznesu/działalności/zdrowia/wyglądu/związku, a każda chęć [rozwoju/zmiany] jest blokowana przez Twojego partnera życiowego.
Nie chcesz nauczyć się skutecznych metod [zapewniających osiągnięcie oczekiwanego rezultatu].

Ta konsultacja jest tylko dla osób, które [wpisz tutaj wyróżnik, ważny dla Ciebie], a jedynym ich problemem jest [wpisz odpowiednie].

Jeśli zgadzasz się z tymi warunkami, to serdecznie Cię zapraszam na tę konsultację, podczas której otrzymasz dokładny plan, jak [osiągnąć rezultat/pozbyć się bólu].

Do usłyszenia,

Imię i Nazwisko

wstaw tutaj kod Twojego kalendarza
Close