Kim jestem

Drogi Czytelniku
Otrzymałem ostatnio z fikcyjnego adresu mailowego pytanie: „Kim Ty jesteś?„. W rzeczy samej, dziękuję nieznajomemu Autorowi za jego postawienie. Uświadomił mi bowiem, że muszę sobie zrobić trochę autoreklamy.

Zaniedbałem ten element marketingu, bo nie lubię mówić o sobie. Zdecydowanie bardziej interesuje mnie, jakie Ty masz problemy. Na pewno część z nich przy mojej wiedzy i doświadczeniu możemy wspólnie rozwiązać.

Wiele informacji o mnie znajdziesz na mojej pierwszej witrynie internetowej www.szansadlaciebie.pl. Wybacz, że ma ona tyle usterek, począwszy od zdjęcia. Wtedy, ponad rok temu, gdy ona powstawała nie miałem żadnej wiedzy, jak się robi strony internetowe.

Niezależnie od tego, co w tej witrynie znajdziesz dla siebie interesującego, o jednym mogę Cię zapewnić: jestem pewien, że odniosę w życiu sukces i zrealizuję cel, który sobie postawiłem.

Pytasz skąd ta pewność, bo przecież realizację swoich marzeń zacząłem dosyć późno. Dopiero wtedy, gdy już należę do Pokolenia 50+, któremu tak trudno odnaleźć się w życiu. Dopiero wtedy, gdy już jestem starszym człowiekiem, któremu premier Donald Tusk obiecał pomoc w swoim ostatnim orędziu.

Oczywiście to dobrze, że władza chce wspomóc ludzi należących do Pokolenia 50+, bo na pewno wielu z nas jest zagubionych w czasach, w których przyszło im żyć. Nie zostaliśmy wcześniej do nich przygotowani. Ba, zdaliśmy się z tym przygotowaniem na innych. Cóż, tak byliśmy uczeni, że to państwo odpowiada za obywateli, więc od nas nic nie zależy.

Tymczasem jest zupełnie przeciwnie. Nawet nie zdajesz sobie do końca sprawy, że to Ty jesteś odpowiedzialny za swoje życie. Jeśli czegoś zaniedbasz, konsekwencje ponosisz Ty, a nie państwo.

Ja należę do tych kilku procent ludzi, którzy spisali sobie na papierze cele, które zrealizuję. Codziennie patrzę na te zapisy i chwilę „kontempluję”, aby przyszedł mi do głowy jakiś nowy pomysł, co na swojej drodze życiowej usprawnić.

Zapewniam Cię, że „prochu nie wymyślę”. gdybym natomiast miał opisać jednym zdaniem, kim jestem, odpowiedź moja byłaby następująca: Jestem człowiekiem, który postanowił odmienić swoje życie i konsekwentnie wcielam w życie to, czego dowiaduję się od mądrzejszych od siebie ludzi.

Przyznasz, że to prosta zasada odniesienia sukcesu. Ale to, że prosta, wcale nie znaczy, że łatwa. Wymaga ona bowiem zmian Twojego dotychczasowego sposobu życia. Wiem, że to trudno zrobić, bo ten etap mam za sobą. Jednak możliwe, jak widzisz.

Jeśli tylko się zdecydujesz zmienić swoje życie, możesz podążyć moim śladem, a ja Ci chętnie pomogę.

Zobaczysz jaka to frajda poczuć się innym człowiekiem. Człowiekiem, przed którym otwiera się życie na nowo. Człowiekiem, który jak dziecko zaczyna uczyć się nowych umiejętności i którego – jak dziecka – nic nie zatrzyma przed rozwojem.

My, ludzie pokolenia 50+, jesteśmy we wspaniałym okresie naszego życia. Doceń to i zacznij wykorzystywać swój potencjał.

PS. W Warszawie Wanda Loskot będzie gościć na pewno 31.05.2008r.

Pozdrawiam optymistycznie
Jerzy
www.poznajswojetalenty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *