Bądź UNSTOPPABLE

Do osiągnięcia w życiu pełnej satysfakcji wystarczą tylko trzy elementy: pieniądze, szczęście i miłość. To taki triatlon życia. Zdecydowana większość ludzi jednak tego wyścigu nie ukończy. Wewnętrzne blokady wezmą u nich górę. To wstępna refleksja w trakcie szkolenia UNSTOPPABLE.

Właśnie minął piątek i sobota (29-30.06.2018 r.) z trzech dni szkolenia UNSTOPPABLE, organizowanego przez zasłużony team (to rozpowszechnione słowo chyba już można uznać za typowo polskie) Milewski & Partnerzy. Prowadzi je uznawany za najlepszego na świecie trenera zdobycia wolności finansowej Douglas Scott Nelson (Doug Nelson) wraz z żoną Melanie Nelson (Melanie D. Nelson)

Użyte w artykule zdjęcia przedstawiają rollupy, które towarzyszą szkoleniu Unstoppable.

Pewnie wciąż się zastanawiasz, co znaczy w tym przypadku użyte w tytule wpisu słowo unstoppable.

Przekładając na język polski, jego znaczenie najlepiej oddaje zwrot: nie do zatrzymania

Doug Nelson jest – można powiedzieć – wychowankiem T. Harva Ekera, pisarza, biznesmena i mówcy w zakresie bogactwa i motywacji. Dlatego program szkolenia Unstoppable też w znacznym stopniu dotyczy tej tematyki. Zdaniem Douga i Melanie bariery przed osiągnięciem lepszego życia tkwią w nas

Dopiero po przezwyciężeniu naszych wewnętrznych blokad narastających od dzieciństwa możemy zacząć lepsze życie, czyli na warunkach, które sobie ustalamy , a nie na tych narzuconych przez otoczenie. 

Jedną z dróg prowadzących do zmiany przekonań jest oparcie się na afirmacjach. Zdaniem prowadzących szkolenie to bardzo silna i skuteczna technika. 

Oto kilka przykładów takich afirmacji powtarzanych również wielokrotnie wczoraj i dzisiaj:
Tworzę i otrzymuję bogactwo i obfitość. 
To ja kontroluję moje przeznaczenie.
Daję i otrzymuję miłość z łatwością i wdziękiem.
Bez trudu rezygnuję z tego, co nie służy mojemu najwyższemu celowi.
Zawsze kończę to, co zaczynam.
Jestem nie do zatrzymania!!!

Doug i Melanie stawiają sprawę twardo: Jeśli chcesz osiągnąć określony przez siebie cel, musisz wiedzieć, dlaczego tego potrzebujesz, i zrobić plan jego osiągnięcia. Niestety, najczęściej nie wiesz, jak uporać się z tym zadaniem. Gdybyś wiedział, już byś to miał za sobą. Właśnie po to są Ci potrzebne różnego rodzaju szkolenia, aby czerpać wiedzę od tych, którzy osiągnęli sukcesy.

Poza tym jeśli nadal będziesz siedział w środowisku ludzi, którzy chętnie podcinają Ci skrzydła, Twoje szanse na Twój sukces są minimalne. Przestań obawiać się, co powiedzą inni. Ich zdanie jest bez znaczenia. Ważne natomiast jest to, co Ty mówisz sobie na swój temat. 

Jednym z wniosków płynących ze szkolenia jest wielokrotnie stawiana teza, że dążenie ze wszystkim do doskonałości, źle rozumiany perfekcjonizm zabija szanse na sukces.

Na koniec jeszcze jedna myśl: Zwracanie się do kogoś o pomoc jest wyrazem Twojej siły, a nie słabości

Szkoleniowa niedziela 1.07.2018 r. zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie, więc czym prędzej idę odpocząć, bo startujemy o 8:00, aby stać się unstoppable – nie do zatrzymania.

Resztę dopowiem na moim ostatnim webinarze z rocznego cyklu spotkań, na których rozmawialiśmy o zagadnieniach rozwoju osobistego. Webinar odbędzie się we wtorek 3.07.2018 r. o godzinie 20:00. Skorzystaj z tego linku. Zapraszam.


Pozdrawiam webinarowo,
Jerzy
www.poznajswojetalenty.pl
www.jekos.pl

 

 


Kliknij w okładkę książki ,
aby pobrać dwa rozdziały. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *