Dla zdruzgotanych wypowiedzeniem umowy o pracę byłych managerów i managerek...


JESTEŚ BEZ PRACY… i CO DALEJ?

„5 Krytycznych Błędów Popełnianych Przez Osoby, Które Po Niespodziewanej UTRACIE PRACY na Kierowniczym Stanowisku
NIE Potrafią Wyjść ze Stanu GŁĘBOKIEGO PRZYGNĘBIENIA i APATII,
Co Blokuje Je Przed Znalezieniem Nowego, Dobrze Płatnego
Zajęcia na Miarę Swych Ambicji”

Liczba miejsc na szkoleniu o radzeniu sobie z bezrobociem jest ograniczona, więc zarezerwuj Twoje miejsce już TERAZ!

Jerzy Kostowski

Pomagam osobom, które po utracie pracy na kierowniczym stanowisku borykają się z brakiem pewności siebie oraz poczuciem bezradności, upokorzenia, żalu, apatii i wstydu za zaistniałą sytuację zawodową, co blokuje je przed otworzeniem się na nowe możliwości zarabiania w dochodowej pracy lub własnym biznesie.

Podczas tego szkolenia poznasz...

nieoczywiste przyczyny Twojego podłamania psychicznegoktóre powodują krytykanckie ocenianie siebie i podkopują samoocenę. 
dlaczego warto powstrzymać na wodzy swoje negatywne emocje, które niczemu nie służą i nie pozwalają wybrnąć z nieciekawej sytuacji zawodowej.
jakie warto zrobić przetasowania w swoich priorytetach życiowych, aby nowe zajęcie było bardziej satysfakcjonujące od dotychczasowej pracy.
swoje prawo do smutku za to, że nie doceniono Cię w pracy mimo Twojego zaangażowania i rzetelnego wykonywanie obowiązków.
jak przezwyciężyć Twoje przygnębienie i apatię oraz jakie argumenty przemawiają za relacjami z najbliższymi, aby zacząć prowadzić szczęśliwie nowy etap życia.

UWAGA! Liczba miejsc na tym darmowym szkoleniu jest ograniczona. Miejsca szybko się zapełniają. Przestań więc zwlekać i zarezerwuj swój udział już teraz!

Zapisując się, akceptujesz Regulamin, jak również wyrażasz zgodę na zapis na listę mailingową/newsletter firmy JEKOS Jerzy Kostowski, od której otrzymywać będziesz darmowe informacje i strategie, dzięki którym dowiesz się, jak po nabraniu wiary w siebie nawet niespodziewane bezrobocie już nigdy nie będzie stanowić dla Ciebie problemu, a także uzyskasz dostęp do bezpłatnego szkolenia. Twoja prywatność jest moim priorytetem. Nie wysyłam spamu. Poznaj, jaka jest moja Polityka Prywatności

75% UKOŃCZONE...

ZOBACZ TERAZ FILM, DZIĘKI KTÓREMU (wpisz czego się pozbędą lub co osiągną)

Wpisz poniżej Twoje imię i adres e-mail, aby otrzymać dostęp do filmu

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się jak (wpisz tutaj, w czym pomogą Twoje informacje Twojemu potencjalnemu klientowi), oraz uzyskać dostęp do filmu. Twoja prywatność jest naszym priorytetem. Nie wysyłamy spamu. Poznaj jaka jest nasza Polityka Prywatności.

Close